Na kolonii wsi Nakomiady prowadzimy nasze gospodarstwo  od 2007 roku. Wokół budynków na malowniczych pagórkach rozciągają się poprzecinane zagajnikami pastwiska, tworząc wspaniałe warunki do hodowli zwierząt. To także idealne miejsce aby odpocząć, zrelaksować ciało i  umysł. Agroturystyka to pomysł, by podzielić się z innymi magią tego miejsca…

Rozpoczęcie działalności agroturystycznej było zatem naturalną konsekwencją, a uśmiechnięte twarze naszych gości potwierdzają, że ta decyzja była strzałem w dziesiątkę.

Piękne otwarte przestrzenie mazurskich łąk zachęcają do aktywnego spędzania czasu na wędrówkach czy przejażdżkach rowerowych, choć najwspanialsze są wspólne rozmowy, ogniska, czas przy książce czy po prostu błogie lenistwo.

Lubaczówka to także doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi, które mogą zaznać beztroskiego biegania boso po trawie w otoczeniu naszych zwierząt i w bliskim kontakcie z naturą.

Atrakcyjne turystycznie położenie jest dodatkowym atutem. Dla tego zapraszamy zarówno amatorów wypoczynku na wsi, jak i tych którzy  szukają ciekawej bazy noclegowej podczas zwiedzania Mazur.

Lubaczówka – agroturystyka na Mazurach